KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

"Sahip olduğu teknoloji ve donanım sayesinde görüntüyü yakalayıp işleyerek ağ üzerinden istenilen noktaya iletebilen görüntüleme teknolojisidir.!"

Kamera Sistemleri

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Evinizde ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemleri ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 canlı izleyebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. IP ve Analog CCTV sistemleri size tam güvenlik sağlamak istediğiniz alanlarda detaylı gözetim imkanı ile anlık görüntüyü iletme özelliğine sahiptir.

Ip Kameralar

Ip kameralar ağ bağlantısı ve çeşitli ayarları yapıldıktan sonra istenilen noktadan izlenebilir. Genel çalışma mantığı anlık görüntüyü iletmektir. İstenildiği takdirde NVR cihazlar veya özel bilgisayar programları aracılığı ile görüntüler kayıt altına alınabilir ve geçmiş kayıtlar istenildiği zaman izlenebilir.

Analog Kameralar

HD - TVI - AHD - CVI teknolojisi sayesinde görüntü kalitesi arttırılarak mevcut analog sistemlerin kablo alt yapısını değiştirmeden güncellenerek daha az maliyetle FullHD yüksek görüntü çözünürlüğü elde edilmektedir.

Yakın zamana kadar yapılan güvenlik sistemleri CCTV alt yapısı kullanılarak yapıldığından, mevcut alt yapıyı kullanarak görüntüleme ve kayıt etme cihazlarını güncellemek isteyenler ayrılan bütçeye göre Analog veya AnalogHD ürünleri tercih edebilirler. AHD teknolojisi sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilir. Mevcut sisteminizi AHD kameralar ile güncellemek istediğinizde AHD bir kayıt cihazı almanız gerekecektir.

Kamera Sistemleri


Ip kameraların analog kameralardan ayrılan özellikleri

- Çalışabilmesi için herhangi bir cihaza ihtiyaç duymaması
- Analog Kameralara göre daha kaliteli bir görüntüye sahip olması
- Herhangi bir yerden cihaza bağlanılabilmesi ve istenilen ayarların yapılabilmesi
- Programlanabilir özellikte olması ve diğer güvenlik sistemleri ile iletişim kurabilmesi


İhtiyacın olanı buldun mu?

İhtiyacın olanı bulduysan bizimle iletişime geçebilirsin.
İletişim

Güvenlik ipuçları

  • Dış kapınızın her zaman kilitli olduğundan emin olun..
  • Balkon ve teras kapılarınızın içeriden kilitlenebilir olmasına dikkat edin..
  • Delinme olanağı olmayan emniyetli kilit göbekleri kullanın..
  • Evde çalışan ve kapının anahtarını kullanan hizmetli kişiler işten ayrıldığında kilitlerini değiştirin..
  • Tatile çıkarken posta kutunuzun anahtarını güvendiğiniz bir komşuya teslim ederek fatura ve zarf birikmesini engelleyin..
  • Kapıda zincir ve emniyet kilidi bulundurun..